Adıyaman Satılık Rottweiler

PAYLAŞ
Adıyaman Satılık Rottweiler

Açıklama:

Adıyaman satılık rottweiler evde beslemek için en çok tercih edilen hayvanlardandır. Cana yakınlığı, vefası, neşesi ve dinamik haliyle bulunduğu ortama olumlu hava katar. Kaslı vücut yapısı vardır. Sahibini yorabilecek kadar hareketli bir köpektir. Yorulmak nedir bilmez. Köpek sahiplenmek isteyenler rottweiler cinsi köpekleri tercih edebilir. Yavru iken sahiplenilmesi tavsiye edilir. Çünkü yavru köpeklerle ile uzun süreli bağ kurmak daha kolaydır.
Büyümüş köpekler ile bağ kurmak imkansız olmasa da daha zordur. Eğitimleri kolaydır. Doğru eğitim verildiğinde evin vazgeçilmez bir üyesi olur. Aile ortamına daha kolay uyum sağlar. Rottweiler’ın en önemli özelliği sahip olduğu vefa ve koruma içgüdüsüdür.
Ücretleri bazı kriterlere göre değişiklik gösterse de yavru rottweiler fiyatları da uygundur. Köpeğin dişi veya erkek olması en önemli etkenlerden biridir. Türkiye’de 90’lı yıllardan itibaren rottweiler ülkemizde popüler olmaya başladı. Türkiye’de üretimi bulunmuyor. Yurt dışından satın alınır. Rusya ve Sırbistan da üretimi yaygındır. Komşu ülke Bulgaristan’da da üretimi oldukça sıktır. Çok nadir de olsa ülkeye girişlerde sıkıntı yaşasa da kısa sürede sorunlar halledilebilir. Kesinlikle sahiplenilmesi ve büyütülmesi gereken bir köpek ırkıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir