Aktör Köpek

PAYLAŞ
Aktör Köpek

Açıklama:

aktor-kopek-7

 

AKTÖR KÖPEK EĞİTİMİ VE SORUNSUZ GEÇİRİLEN BAŞARILI ÇEKİMLER
Köpekler üzerinde sağlanılan eğitim ile köpeğinizin bir aktör olmasını gerçekleştirebilirsiniz. Ancak köpeğinizin aktör eğitiminden geçmesi gerektiğinden dolayı öncelikle temel itaat eğitimiyle birlikte ileri itaat eğitim sürecini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiş olması gerekmektedir. Daha sonra ise uygulanılacak karakter testi sonucunda köpeğin uygunluğuna karar vererek aktör eğitime başlaması gerekmektedir. Tercih edilen ve uygunluğu en fazla olan köpek türleri başta Border Collie olmak üzere Golden Retriever ve Labrador Retriever dışında Çoban Köpeği ile White Terrier ırkına ait köpekler olup evcil köpeğiniz için özel ve sürekli bir ilgi gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Firmamız köpeğin bu eğitim sürecinde öğrenmesi gereken film setlerindeki davranış şekillerini öncelikle ele alarak ortamda yer alan kamera, kablo ile aksesuarlara zarar vermemesi uzman aktör eğitimcilerimiz tarafından öğretilmektedir. Deneme çekimleri için sette köpeğe eşlik ederek sorunsuz sahnelerin ortaya çıkmasına yardımcı olunmaktadır. Daha sonra ise gerekli olan ileri derecede eğitim süreci gerçekleştirilerek başarı oranının maksimumda elde edilmesini sağlamaktayız. Film setleri köpeklerin dikkatini dağıtacak birçok öğeyi birden aynı ortamda barındırması nedeniyle sette yer alacak köpeğin dışında idarecisinin de yüksek bir deneyime sahip olması gerekmektedir.

Dizi çekimlerinde yapımcı ve yönetmen için zamanın değerli olduğu bilincinde olan firmamız güçlü duruşunu temin ve idare dışında dublörlük yapabilen figürasyonu temin ederek sergilemektedir. Yönetmenin zaman tasarrufu sağlaması adına hatasız çalışmaları sergilemek adına ne istediğini anında anlayarak köpek için uygun olan ortamın koordine edilmesini set ekibiyle birlikte sağlayabilen profesyonel aktör köpek eğitmenimiz maksimum düzeyde bir performansın kısa zaman zarfında elde edilmesini sağlamaktadır.
Sizlerde firmamız arcılığıyla aktör köpek temin edebilir ya da köpeklerin bulunduğu sahnelere odaklı figürasyonu temin edebilir ve kusursuz çekimleri en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için Galeri kısmında oluşturduğumuz Aktör Köpeklerimizi inceleyebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir