Artvin Satılık Yavru Rottweiler

PAYLAŞ
Artvin Satılık Yavru Rottweiler

Açıklama:

Artvin satılık yavru rottweiler köpekler ilk bakışta bir Rottweiler oldukça yüksek olan kompakt bir güce sahiptir. Diğer köpeklere göre biraz daha uzun olan Rottweiler, küçük dişiler için 55 cm’den büyük erkekler için 70 cm’ye kadar değişen büyük köpeklerdir. Ağırlıkları 36 ile 54 kg arasında değişmektedir.
Kompakt bir şekle ve büyük kafalara sahip köpeklerdir. Kulaklar başa oldukça yakındır ve biraz sarkıktır. Omuzları kare ve güçlüdür. Bu hayvanlar sarkık dudakları nedeniyle biraz sümüksü olabilir. Rottweiler her zaman kahverengi benekli siyah olmalıdır ve ideal tüyler oldukça kısa, yoğun ve biraz serttir. Kuyruklar çok kısadır, ideal olarak bir ila iki omur arasında kadar uzanır.
Satılık Rottweiler Köpek Irkları
Artvin satılık yavru rottweiler daha büyük ırklarda sıklıkla olduğu gibi, yavaş olgunlaşabilir. Çoğu yetişkin boyuna iki veya üç yaşına kadar ulaşamaz, ancak yetişkin boyu genellikle bir yılda belirlenir. Yaşla birlikte, bu köpekler şişmanlayacak, göğüslerini genişletecek ve beklediğimiz dev köpekler haline gelecekler.
Serin bir bahar sabahında dört ayaklı arkadaşınızla uzun bir yürüyüşten daha iyi bir şey yoktur. Ya da bir topu yakaladığında yüzündeki sevinci görün ve oyun oynamak için parka gitme zamanının geldiğini anlayabilirsiniz.
Evcil hayvanların ve köpeklerin kendilerine verilen sevgiyi on ile çarparak geri verdikleri söylenir ve kesinlikle doğrudur. Bir köpeği almak için önce, onun hakkında dikkatlice düşünmeniz önemlidir. Köpeğiniz uzun yıllar size bağlı olacağından, bu zor bir çalışma ve ömür boyu sürecek bir taahhüt olabilir.
Rottweiler Köpek Almadan Önce Edinilmesi Gereken Bilgiler
Artvin satılık yavru rottweiler alınmadan önce sahip olmanıza izin verecek zamana ve yaşam türüne sahip olduğunuzdan emin olduğunuzda ve hangi köpeklerin en iyi evcil hayvan olduğunu öğrenmek için farklı ırklar ve kişilikler hakkında kendinizi bilgilendirdikten sonra bir köpek sahibi olmak daha iyidir.
Araştırmalar, köpek sahiplerinin bir köpekle yaşamayan insanlara göre daha düşük kan basıncına ve kolesterole sahip olduğunu gösteriyor; Ek olarak, küçük veya ciddi sağlık sorunlarından mustarip olma olasılıkları daha düşüktür.
Köpek sahiplerinin daha güçlü bir bağışıklık sistemi vardır, bu da onların iyi kalmalarına ve hastalık ve enfeksiyonların üstesinden gelmek için daha az zaman harcamalarına yardımcı olur. Aslında, köpeği olanlar, olmayanlara göre daha az doktora gitme eğilimindedir ve ayrıca ilaca ihtiyaç duyma olasılıkları da daha düşüktür.
Rottweiler Köpeklerin Faydaları
Artvin satılık yavru rottweiler ile insanlar hastalandıklarında daha hızlı iyileşir ve hatta köpekleri varsa kalp krizi geçirdikten sonra hayatta kalma oranları daha fazladır. Sadık bir arkadaşı olan çocuklar hastalık yüzünden evde daha az sıkılırlar.
• Kronik hastalıkları olan çocuklar, bir köpek refakatçileri varsa tedaviyle daha iyi başa çıkma eğilimindedir.
• Köpekler bize verdikleri koşulsuz sevgi ile duygusal bir esenlik duygusu sağlarlar; bu nedenle, yalnız yaşayan insanlar için harika bir rahatlıktır.
• Bir köpeğe sahip olmak, insanların sevilen birinin kaybı gibi kişisel travmalarından kurtulmasına yardımcı olabilir.
• Bir köpekle yaşamak, zihinsel bozukluğu olan hastaların iyileşmesine ve daha iyi hissetmesine de yardımcı olabilir.
• Köpeğinizi düzenli bir yürüyüşe çıkarmak, fiziksel durumunuzu iyileştirmenize ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olur.
• Köpeği yürüyüşe çıkarırken diğer köpek sahipleriyle tanışmak yaygındır, böylece köpeğinizle aynı anda arkadaş edinebilirsiniz.
• Yürüyüşler size her şeyden kopmanız ve sadık arkadaşınızla biraz zaman geçirmeniz için değerli bir fırsat sunacaktır.
• Tüm bu ciddi faydalara ek olarak, köpekler çok eğlencelidir. İhtiyacınız olduğunda bir güven sarılmanı köpeğiniz ile yaşayabilirsiniz.
Rottweiler Köpeklerin Kişilikleri
Artvin satılık yavru rottweiler, her zaman akılda tutulması gereken koruyucu köpekler ve koruyucu işler için seçilmiştir. İyi sosyalleşmiş Rottweiler, insanlarla ve diğer köpeklerle iyi geçinmesine rağmen, özellikle erkekleri biraz agresif ve baskın olabilir. Aktif ve zeki köpeklerdir, kendi başlarına hareket edecek kadar kendinden emindirler, bu yüzden ilk andan itibaren yönlendirilmeleri gerekir.
Kendi hallerine bırakılırsa, can sıkıcı havlayanlar veya toprak kazıcı bir köpek haline gelebilirler ve boyutlarına bakılırsada büyük zarar verebilirler. Saldırganlık bir sorun olabilir ve bu köpek çok fazla zarar verme yeteneğine sahiptir, bu yüzden Rottweiler’ın sıkılığa ve sabırlı, bilgili bir sahibe ihtiyacı vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir