Bingöl Yavru Rottweiler A Scr

PAYLAŞ
Bingöl Yavru Rottweiler A Scr

Açıklama:

Bingöl yavru Rottweiler, var olan en eski ırklardan biridir. Roma İmparatorluğu döneminde, bu hayvanın atalarının, ülke dışında savaşan Roma lejyonerleri için mükemmel bir koruma olmasının yanı sıra, sığır sürmek içinde kullanıldığına inanılmaktadır. Bu köpekler daha sonra Almanya’ya, özellikle Rottweil’e yerleşirler ve diğer yerli Germen köpekleri ile karışarak bugün bildiğimiz cinsi oluştururlar.
Sığırları yönlendirmek, efendilerini çekmek veya korumak, gibi çeşitli işlevleri yerine getirdiler. Farklı takma isimler aldılar bunlardan “Rottweil kasap köpeği” meşhurdur.Çünkü kasaplar panayırlara sığır almak için gittiklerinde onları refakatçi ve koruma olarak kullanırlardı. 1910’da resmi olarak polis köpeği oldular ve hem polis teşkilatına hem de orduya hizmet verdiler.Uzmanlar, bu köpeklerin saldırganlığını önlemek için tavsiyelerde bulunur.
Bingöl Yavru RottweilerKöpeklerinin Eğitimi
Bingöl yavru Rottweiler köpekleri sıkıca eğitin. Köpeğin sizi komuta etmesini ve kontrolden çıkmasına izin vermeyin. Ona kimin patron olduğunu, kimin efendi olduğunu ve onu kimin beslediğini gösterin.
Saldırganlıktan kaçının. Köpeği vurarak eğitmeyin, çünkü daha sonra saldırabilir. Yavru dönemlerinde bazı uyarıcı sınırlar koyun.
Uzun süre bağlamayın (ziyaretçilerin olduğu veya çocukların olduğu zamanlar hariç), çünkü daha sonra saldırabilir. Ailenin bir parçası olarak onu serbest bırakmak uygundur ve ona sevgi vermelisiniz.
Bir profesyonel bulun. Bir bekçi köpeğimiz olması gerekiyorsa ve evde çocuklar varsa, bir bakıcıya başvurmak uygundur.
Nöbet geçiren bir kişiye yardımcı olabilirler. Günümüzde kuruluşlar, nöbet olayları sırasında davranış veya beden dilindeki ince değişiklikleri tanımak için köpekleri eğitir.

Bingöl Yavru Rottweiler Köpekleri İçin Yapılan Araştırmalar
Bingöl yavru Rottweiler köpekler için bazı araştırmacılar köpeklerin sahiplerini kötü durumlara karşı uyarma yeteneğine sahip olduğunu sorgulasa da, çoğu araştırmacı bir köpeğin en azından epilepsi hastaları için önemli destek ve arkadaşlık sağlayabileceği konusunda hemfikirdir.
Endişenize yardımcı olurlar. Psikologlar bir köpekle yaşarken, başkalarına ve çevrenize karşı neden olduğu empatideki artış nedeniyle kaygı düzeylerinin azaldığını belirtiyor.
Herkesin hayatını değiştirir. Evde bir köpeğin varlığı, bazı fiziksel veya motor rahatsızlıklardan mustarip bir çocuğun hayatını değiştirebilir. Özel eğitim ve yeterli beslenme aldıklarında, küçüklere yardım etmek için bir yardımcı “rehber” olurlar.
Bingöl yavru Rottweiler ile kardeş bağı söz konusu olduğunda, bir köpek karşılıklı duygular ve hedefler aracılığıyla yakınlık kurmada özellikle olumlu olabilir. Bir köpekle yaşamak tüm ailenin hayatını daha iyiye doğru değiştirir.
Bu ve daha fazla fayda için köpekler “insanın en iyi arkadaşı” olarak kabul edilir. Sadıktırlar, sevecendirler, sizi dinlerler ve iyi bir arkadaştırlar.
Bingöl Yavru Rottweiler Fiziksel Özellikleri
Güçlü sağlam ve otağ beden olurlar, erkek cinsler genelde yaklaşık 50 kg ağırlığına ulaşır ve boyları 61 ila 68 cm arasında olur, dişiler ise 40 kg ağırlığındadır ve yaklaşık olarak 56 ila 63 cm arasında olurlar.
Başları büyük ve geniş olur, derin ve kare kulakları vardır. Orta, sarkık ve üçgen ağız yapıları mevcuttur. Kuyrukla ilgili olarak, kesilmesi gerekip gerekmediği tartışmalıdır. Bu mevcut köpek federasyonlarına bağlı olarak değişen bir görüştür.
Bingöl yavru Rottweiler tüylerinin, iki katmanı vardır: orta uzunlukta, sert ve iyi sabitlenmiş kıllardan oluşan dış katman ve bir astar. Renk olarak tüylerindeki siyah iyi tanımlanmış noktalar ile, kahverengi kırmızımsı kısımlar vardır. Bu renkler burun, göğüs, boğaz, bacaklarda, yanaklar gibi ve kuyruk altındaki alanlarda bulunur.

Bingöl Yavru Rottweiler Davranış Şekilleri
Bu cinsin türleri arkadaş canlısı, sakin, itaatkâr ve neşelidir. Ayrıca, bu cins köpek dünyasının en zeki on ırkından biri olarak kabul edilir.
Sürekli uyanıklıkları, konsantrasyonları ve güvenlikleri nedeniyle, herhangi bir yabancının niyetine hızla tepki verebilen mükemmel bekçi köpekleridir. Çok fazla enerji, güç ve canlılık hazinesi olan bir köpek olduğundan, onları eğitirken ustalarının deneyim ve yetkiye sahip olması gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir