Bursa Rottweiler Çiftliğiden Muhteşem Yavrular

PAYLAŞ
Bursa Rottweiler Çiftliğiden Muhteşem Yavrular

Açıklama:

Bursa satılık Rottweiler yavruları almak için çok fazla alternatif sunan yerlerdendir. Bu bölgede bulunan köpek üretme çiftlikleri ve barınakları son derece fazla sayıdadır. Köpek almadan önce alınacak köpeğin amaca uygun olması önem taşır. Çiftlik hayvanı ya da uysal bir ev dostu mu istenir? Ev ya da iş yerlerinin koruması için alınacak köpekler de farklı türde olmak zorundadır. Bu konuda hedeflerin ve ihtiyaçların belirlenmesi ideal köpeğin temin edilmesi için son derece önem taşır.
Bazı köpek cinsleri için oluşmuş yanlış kanılar mevcuttur. Bu kanıların başında Rottweiler cinsi köpeklerin aşırı saldırgan yapıda olduğu söylenir. Yazılı ve sözlü basında bazı yanlış çıkan haberler, halkın gözünde bu hayvanların korkunç olduğu imajını yaratır. Bu cins köpekler, doğru yetiştirildiği takdirde en güvenilir ve sahibine bağlı uysal hayvanlardır.
Bursa Satılık Rottweiler Yavruları Temin Etmek
Bursa satılık Rottweiler yavruları temin ederken dikkat edilecek birçok husus bulunur. Bunların ilki bu yavruların güvenilir yerlerden temin edilmesidir. Güvenilir hayvan çiftlikleri, orijinal safkan ırkların satışını yapar. Anne ve babasının özelliklerinin olduğu soy ağaçlarının, satın alan kişilere verilmesi gerekir. Rottweiler yavrular, son derece sevimli ve akıllı hayvanlardır.
İleride nasıl bir köpek olacakları soy ağaçlarına bağlı olacağı için tüm bilgilerin satıcı tarafından söylenmesi gerekir. Yavruları alırken dikkat edilecek bir başka hususta sütten kesildikten sonra alınmasıdır. Ne kadar erken alınırsa ve eğitimlere ne kadar çabuk başlanırsa hayvanların alışma süreci o kadar kolay olur. Doğru bir eğitimle, sahiplenilen yuvanın can dostları haline gelirler.
Bursa Satılık Rottweiler Yavruların Eğitimleri
Bursa satılık Rottweiler yavruları doğru bir eğitimle eve alışma süreci son derece hızlı olur. Kolay adaptasyon yeteneği olan bu hayvanlar, temel ihtiyaç eğitimleri ile itaat eğitimleri verilmesi gerekir. Rottweiler cinsi hayvanların en büyük özelliği, koruma iç güdüsüne sahip hayvanlar olmalarıdır. Bu sebeple, verilecek eğitim de yaşam alanlarını korumaya yönelik olmak zorundadır.
Bu eğitimleri verirken, sosyalleşmesi de sağlanmalı ve öfke kontrolü gibi özellikler de eğitimler sonunda verilmiş olur. Rottweiler cinsi hayvanların satışını yapan barınakların birçoğu bu hayvanların eğitimleri için de uzman kadroya sahiptir. Kişisel imkanlarla, bu köpeklerin eğitimlerini vermek zor olup, uzmanlık isteyen konulardır.
Bursa Satılık Rottweiler Yavru Köpeklerin Tarihi
Bursa satılık Rottweiler yavruları, tarihi çok eski dönemlere giden hayvan türleridir. İlk Roma İmparatorluğu Dönemi’nde görülen bu köpekler, son derece akıllı ve sezgisel yanları kuvvetli canlılardır. Roma İmparatorluğu’nun bugünkü Almanya sınırlarına geldiği dönemlerde Alp Dağları çiftliklerindeki köpeklerle melezleşerek bu hale gelmiştir. Tarihin en eski çağlarında da bulunulan yeri koruma maksadı ile yetiştirilen bu köpekler, günümüzde de aynı maksatla yetiştirilir.
Ev, fabrika gibi işyerlerinde kötü niyetli kişilere karşı bekçilik yapan bu köpekler, polis teşkilatında da görev alırlar. Hırslı, tehlikeyi sezen ve güçlü yanları ile yaşam alanlarında emniyeti başarılı şekilde sağlarlar. Eğitimleri diğer köpek cinslerinden farklıdır. Ödül sistemi ile yetiştirmek, bu hayvanların tehlike karşısında bulunulan ortamı koruyamamasına neden olur. Uzman eğitmenlerden koruma eğitimi alınması önerilir.
Bursa Satılık Rottweiler Yavru Köpeklerin Özellikleri
Bursa satılık Rottweiler yavruları çok çabuk büyüyen cinslerdir. Büyüdüğü zaman kaslı bacakları, güçlü ve iri gövdeleri olur. Tüyleri sık olmakla birlikte kısadır. Üçgen kulakları ve siyah tırnakları vardır. Kafatası iri ve alnı kavisi şekildedir. Keskin bakışları ve atletik yapısı göze çarpan özellikleridir. Kırmız et ve tavuk eti ile beslenen bu hayvanlara belli aralıklarla vitamin takviyesi yapılması önerilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir