İstanbul Satılık Rottweiler Yavrular

PAYLAŞ
İstanbul Satılık Rottweiler Yavrular

Açıklama:

İstanbul satılık Rott ilanları arayanlar son dönemlerde büyük artış gösterdi. Bu köpeklerin insancıl tavırları ve sahiplerini koruma iç güdüsü taşımaları daha çok sahiplenme duygusu yaratıyor. Rott’lar kendinden emir tavırları ile hem öz güvenli olmalarını hemde sahiplerini güvende tutmalarını sağlıyor. Bunun yanı sıra;Rott’laritaatkâr olmaları, kendinden emin tavırları, bağlı olma duygusu, iyi huylu olmaları, korkusuz, kendinden emin, atik, sakin ve cesur olmaları ile bilinir.
Rott yanında olmak sahibine özel bir hava katacaktır. Rottlar sahiplerine oldukça itaatçi olan canlılardır. Bu canlılar sahiplerini her ortamda haklı yada haksız farketmeksizin savunurlar. Bu nedenle bekçi, polis, koruma ve arama kurtarma köpeği olarak tercih edilirler. Son dönemlerde eğitim alan bir A-SCR Rottweiler, kurtarma ve arama alanında da önemli bir kaynak olarak kullanılıyor. Aranılan kişinin giysisi koklatılan bir Rottweiler hızlı bir şekilde kişiyi bulabiliyor.
İstanbul’da Satılık Rottweiler Arayanlar
İstanbul satılık rott ilanları internet ortamlarında yayınlanıyor.Rottweiler daha çok koruma amacıyla tercih ediliyor. Bu ırkın hissiyatının çok güçlü olması da bekçi ve koruma köpeği olarak tercih edilmesini sağlıyor. Rott sahiplenmek isteyenler bu ilanları bakarak şartlarına uygun olmaları halinde satın alabiliyor. Rottweiler, eğitime açık bir köpek olması ile de özel bir tavır sergiliyor. Sahiplerine son derece sahip çıkan bu canlılar, meraklı bir yapıya sahiptir.
İstanbul’da Rottweiler Nereden Alınır?
İstanbul satılık Rott ilanları Rottweiler köpeği satın almak isteyenler için yayınlanıyor. Bu ilanlara göz atıldığında birçok Rottweiler köpeği ilanına ulaşmak mümkün oluyor. Roma dönemlerinden beri var olan Rott, roma döneminde savaş köpeği olarak adlandırılırken, günümüzde halen bu adı taşıyabiliyor. Dış görünüş olarak oldukça ürkütücü olan bu köpek, eğitildiğinde ise oldukça uysal bir tabiata sahiptir. Akıllı olması sebebiyle kolay bir şekilde eğitilmesi mümkündür. Güçlü ve kasları iridir. Bu nedenle çoğu kişi Rott’tan korkar. Asabi tavırlı olan Rott’lar genellikle bir sıkıntısı olan Rottlardır.
İstanbul’da Rott Satan Yerler
İstanbul satılık Rott ilanı veren yerlere ulaşarak Rotweiler sahibi olabilirsiniz. Rottweiler köpekleri her insana dost bir yaklaşım sergilemez. Ancak alışkın olduğu insan onun için dost kabul edilir. Aynı zamanda ev ortamındaki eşyalara da saldırgan davranabilir. Onun oyun oynamak istemesi bizlere onun saldırgan tavırlı olduğu izlenimi verir.
Rottweiler dışarıda gezdirilirken dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Önlerinde hızlı hareket eden her şeyi takip etme özelliğine sahip olan bu köpekler beslenme açısından da sorunsuz olan köpeklerdir. Kendilerine özel mamaları bulunan Rottweiler’lerin her şeyi yemesi sahiplerini rahat ettirir.
İstanbul’da Satılık Rottweiler Fiyatları
İstanbul satılık Rott bulmak istiyorsanız online ilanları inceleyebilirsiniz. Rottlar, diğer köpek cinsleri gibi ev ortamında fazla kalmaya alışkın olan köpekler değildir. Onların uzun süre aralıksız koşmaya ihtiyaçları vardır. Bu bakımdan onları kısa süre aralıklarla dışarıya çıkarmakta yarar bulunur. Bu köpekler dışarı çıkmazsa enerjilerini atmak için ev ortamında hiçbir şey bulamaz. Bu durum onların sağlıksız olmasına ve daha agresif olmasına sebep olabilir.
Rottweiler besleyenlerin köpeklerinin bu özelliklerine dikkat etmeleri önem taşır. Rottweilerlar köpek cinsleri arasında en güçlü olan köpek cinsleri arasında yer alır. Bu bakımdan, bir Rott sahibi olmayan kişilerin, onlara yaklaşırken dikkat etmeleri şarttır. Rottweiler sahiplenmek isteyenlerin internet ortamından araştırma yapmaları uygun olurken aynı zamanda bu köpeklerin dost bir tür olduğunu da bilmeleri gerekiyor. Yabancı insanlara alışana kadar tehlikeli görünen bu canlılar, alıştıktan sonra hiçbir zarar vermemesi ile de biliniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir