Köpek Oteli

PAYLAŞ
Köpek Oteli

Açıklama:

KÖPEĞİNİZDEN AYRI KALMA ZORUNLULUĞUNUZA GÜVENİLİR KÖPEK PANSİYON HİZMETİ

Köpeklerin her türlü ihtiyaçlarını, köpeklerinizden zorunlu uzak kalma zamanlarınızda karşılayan güvenilir köpek pansiyonumuz, misafirlerini en ince detayına kadar ele alarak her birinin taşıdığı özelliklerle rahat etmelerini sağlamaktadır. Her bir köpeğin rahat etmesi adına 2.000 metre karelik bir alanda kurduğumuz tesislerimizde 12,5 metrekarelik nezih odalar köpek misafirlerimiz için oluşturulmuştur.

Hijyen konusunda sizlerin taşıdığı hassasiyetin üstünde bir hassasiyetle oluşturduğumuz EPOXİ zemin ve daimi bir dezenfekte işlemi gerçekleştirilmektedir. Misafirlerimize sunduğumuz ferah odalar, ihtiyaç doğrultusunda güneş ve gölge olanaklarını karşılayacak nitelikte hazırlanmış olup 7 metrekarelik kapalı odalar da gece konaklamasına uygun nitelikte modern bir dizaynla oluşturulmuştur.

Köpeklerin ihtiyaç duydukları temiz havayı açık alanlarda geniş bir şekilde köpek oteli elde etmeleri adına 25 metrekarelik oluşturulan alan dışında gün içerisinde keyfili bir zaman diliminde yer almaları adına firmamız oyun oynama ve havalandırma olanağını sağlayan dış mekânla hizmet sunmaktadır. Havalandırma sonucunda farklı bir sürpriz konuklarımıza ikram ederek ödül mamalarıyla buluşturmaktayız.

Personelimizin ilke olarak benimsediği iş değil yaşam felsefesi çerçevesinde hareket etmeleri sonucunda güven ve samimiyet ön planda tutularak köpeklerle güçlü iletişim kurularak hizmet sunulmaktadır. Sunduğumuz hizmetler arasında yer alan özel servis imkânıyla her konumdan köpeğinizi güvenle alıp, yine sizlere dilediğiniz anda güvenle teslim etmektedir. Köpek eğitimi konusunda üst düzey sertifikalara sahip olan eğitmenlerimiz sadece köpek eğitimi alanında değil eğitmen yetiştirme alanında da uluslararası etkinliklerde birçok ödüle sahiptir.

Köpeklerin cins ya da ırk ayrımlarını yapmayarak her türlü köpeğe kapsını açan güvenilir pansiyonumuz beslenme konusunda da hassas davranarak beslendikleri düzenin bozulmamasına özen göstermektedir.

Sizlerde köpeğinizden kısa ya da uzun süreli ayrı kalmak zorunda kalırsanız en güvenilir çalışma prensipleriyle alanları sunan firmamızdan yardım alabilir ve köpeklerinizin huzurlu alanlarda soluklanmanızı köpek pansiyonumuzda sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir