Köpek Tıraş Fiyatları

PAYLAŞ
Köpek Tıraş Fiyatları

Açıklama:

Köpek Tıraş Fiyatları

Kuaför bakımlarının tümü evcil hayvanlar için de geçerlidir. Manikür, pedikür, tıraş ve bunun gibi birçok bakım evcil hayvanlara da uygulanabiliyor. Bu yüzden hayvan kuaförleri de bulunmaktadır. Hayvanların bakımları sürekli yapılmalıdır. Evcil hayvanlar yapılan bakımlar ile hastalıklardan korunması amaçlanır. Köpek kuaförün de tüm hizmetler alanın da uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu kişilere de pet kuaför uzmanı deniliyor. Köpek kuaförlerindeki bu uzmanlar belli bir süre eğitim alıyor ve belgelere sahip oluyorlar. Pet kuaförün de deneyimli uzmanlar; Pet kuaförleri evcil hayvanlarınızı emanet ettiğiniz yerlerdir. Bunun için hizmeti eden kişilerin de işinin ehli ve güvenilir bir kişi olması gerekiyor. Pet kuaför uzmanının davranışları evcil hayvanların bakımı için çok önemlidir çünkü hayvanlar üzerin de etkili olmaktadırlar.

Pet kuaförleri hayvan sahipleri için de çeşitli imkanlar sağlıyor. Bunlardan en güzeli şüphesiz gezici kuaför uygulaması oluyor. Gezici kuaförler evlere geliyor ve hayvanları evden alıyor. Evcil hayvan bakımı istenilen hizmetler tamamlanıyor ve tekrar eve bırakılıyor. Bu saye de kuaföre gelme durumu olmayanlar da bakım yaptırabiliyor. Belli bir bütçe karşılığın da tüm bakım yapılıyor. Köpeklerin de canlı olduğunu unutmayarak zamanı geldikçe bakımlarını ve ihtiyaçlarını gidermenin görevimiz olduğunu unutmamalıyız. Bazı siteler de ayrıntılı bilgi edinmenizi sağlıyor ve evcil hayvan sahipleri için bakım türü seçme hakkı veriliyor. Herkes tarafından bilindiği üzere artık her sektör de aranan kriterlerin başında kaliteli hizmet geliyor. Bu kategoriye pet kuaförler de dahil oluyor. Zaten köpek sahiplerinin dikkat ettiği iki şeyden birisi kalite diğeri de hijyen kurallarıdır. Bir pet kuaförün de olmaz ise olmaz iki detay bunlardır. Köpek sahibi olan insanların en titizlendiği konu köpeklerini tıraş ettirirken verilen hizmet çünkü maalesef günümüz de bir çok sayı da köpek ve sahipleri tıraş yapılırken mağdur olmuşlardır. İnternette bu konu ile ilgili çok sayı da haber ve imza kampanyaları bulunmaktadır.

Uygun bir pet kuaför bulabilmek için sürekli olarak araştırma yapmakta fayda vardır. Yakınlığı veya uzaklığından ziyade köpeğiniz için en güzel hizmet tercihini şimdiden yapmak önemlidir. Köpek kuaförün de genel olarak yapılan hizmetler; köpek tıraşı, köpek banyosu, köpek kulak temizliği, köpek tırnak kesimi manikür pedikür ve köpek banyosu hizmeti ücretleri köpeğin ırkına, tüy yapısına ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Genel olarak; Köpek tıraşı hizmeti ücretleri köpeğin ırkına, tüy yapısına ve büyüklüğüne göre banyo dahil köpek tıraşı hizmetleri 100 TL den başlayan fiyatlar ile hizmet verilmektedir. Gidilen yere göre bu fiyatlar değişebilmektedir. Aklınız da fikir olsun diye genel olarak verilen fiyatları yazmış bulunmaktayız gidilen yere göre değişmektedir.

Evde klinikler de veya kuaförler de genel olarak tercih edilen makine Oster Pro3000 bu makinayı araştırdığımız da karşımıza; profesyonel at, inek, kedi, köpek gibi hayvan tıraş makinası sınıfının en kaliteli ve güçlü şarj edilen bir ürün olup, at, inek, kedi, köpek yetiştiricileri, bakıcıları, kuaförleri ve veterinerleri için üretilmiş en son teknolojik bir hayvan tıraş makinasıdır. Oster Pro3000i hayvan tıraş makinası, şarj edilerek kullanılan bir üründür. Kısa zamanda şarj olur ve iki saat çalışır. Lithium-Ion Technology pil ile çalışmaktadır. Hayvan tıraş makinası, hayvan tıraş makinalarında kullanılan tüm kesici ağızlar kullanılmaktadır. Hayvan tıraş makinası, 3.000/1dakika da devir üreterek çalışmaktadır hayvan tıraş makinası, ergonomik ve hafiftir, çalışanı yormaz.’’ Olarak çıkmaktadır fiyatları değişmektedir kalite açısından ün sahibi olan bir makinadır. Sadık dostumuz arkadaşımız sırdaşımız olan köpeklerin sık sık tıraş edilmemesi gerektiğini unutmayarak onlara hayat yoldaşı olmalıyız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir