Orijinal Rottweiler Yavrusu Sahibi Olmak İstersen

PAYLAŞ
Orijinal Rottweiler Yavrusu Sahibi Olmak İstersen

Açıklama:

Orijinal Rottweiler yavrusu nasıl anlaşılır? sorusunda satılık Rottweiler yavruları için alışveriş yaparken iki önemli kavram önemlidir. Bunlardan ilki köpeğin sağlığı, ikincisi ise nereden geldiği veya ebeveynlerinin nereden geldiğidir. Bu standartlar sadece bu köpekler için değil diğer ırklar için de geçerlidir.
Orijinal Rottweiler önden geniş bir kafaya ve yuvarlak bir alına sahip olmalıdır. Ağzı makas gibi kapatılmalıdır. Gözler güzel görünmeli ve kahverengi bir Rottweiler gibi koyu bir renk olmalıdır. Bu köpek cinsinde kulaklar üçgen şeklinde, alçak ve ileri şeklindedir.
Rottweiler denilince akla Macar Rottweiler gelir. Macaristan’da yetiştirilen yavru köpeklerdir. Güçlü ve hantal bir vücuda sahiptir. Başları geniş ve yuvarlaktır. MS 74 yılında, Alpler’in eteklerindeki Rottweiler şehrinde Romalılar tarafından kurulan bir kalede köpekler yetiştirilmeye başlandı. 300 yıldır, bu Roma Çobanları yerel çoban köpekleriyle birlikte yetiştirildi. Günümüzün Rottweiler’ları ve İsviçre Dağ Köpekleri arasındaki benzerlikler burada yatıyor.

Vücut Yapıları Nasıldır?
Orijinal Rottweiler yavrusu nasıl anlaşılır? sorusunda Rottweiler büyük ve güçlü bir gövdeye sahiptir. Kaslı ve atletik olan bu cinsin geniş bir Rottweiler kafası ve yuvarlak bir alnı vardır. Çeneler iyi gelişmiştir ve dişler bir makas ısırığı ile kapatılır. Gözleri cinsin nezaketini ve sadakatini yansıtır ve koyu renklidir.
Rottweiler büyük ve güçlü bir gövdeye sahiptir. Bu cins geniş başlı ve yuvarlak alınlı, kaslı ve atletiktir. Çene yapısı iyi gelişmiştir. Dengeli, sakin, itaatkar, cesur ve eğitilmesi kolaydır. Sahibiyle ailesi saldırıya uğradığında öfkelenir.
Rottweiler sakin, eğitilebilir, cesur ve sadık bir köpektir. Sağlam bir karakteri bulunur. Aileyi koruma kararlılığıyla hareket eder. Acıya ve güçlü köpeklere karşı duyarsızdır. Ciddi, kendinden emin, güvenilir yapıları vardır.

Eğitim Aşaması
Orijinal Rottweiler yavrusu nasıl anlaşılır? Sorusunda dikkatli ve disiplinli eğitim şarttır. Aksi takdirde güçlü ve agresif bir köpekle karşılaşılabilir. Bu büyüklükteki bir köpeğin, onu kontrol edebilecek bir sahibine ihtiyacı vardır. Rottweiler sakin bir kişiliğe sahip doğal bir bekçi köpeğidir.
Son derece zekidir ve polis, ordu ve gümrük dahil birçok ülkede kendini kanıtlamıştır. Boyutları nedeniyle, eğitim erken başlamalı ve köpeğin vahşi kalmasına izin vermemek için büyük özen gösterilmelidir. Bu cins, diğer hayvanlar ve insanlarla çok fazla dikkat ve sosyalleşme gerektirir. Diğer köpeklerle anlaşamadığı için tasmasız toplum içinde dolaşmamalıdır.
Orjinal Rottweiler Yavrusu nasıl anlaşılır? Sorusunda Rottweiler sürekli olarak beslendiği ve eğitildiği sürece çocuklar için iyi bir partner olacaktır. Çocukken onlarla olumlu deneyimler yaşadığı sürece kedileri ve diğer evcil hayvanları kabul eder. Aile, arkadaşlar ve akrabalar memnuniyetle karşılanırken, yabancılar sadece kaldırımda kalır. Bu cins, itaat rekabeti ve takibinde mükemmeldir.

Bakımı Nasıl Gerçekleşir?
Orijinal Rottweiler yavrusu nasıl anlaşılır? sorusunda Rottweiler Çoban ve polis köpeği olarak kullanılır. Daha da önemlisi çok iyi bir bekçi ve bekçi köpeğidir. Bir refakatçi köpek olarak da değerlidir. Ailesine karşı çok naziktir. Rottweiler çok fazla egzersize ihtiyaç duyar. Bu güçlü köpeğe ne kadar emek verirseniz verin, onu kucaklayacaktır. Ormanda koşmak veya dışarıda yürümek onları çok mutlu edecektir.
Kısa, parlak saçların yönetimi kolaydır. Günlük bakım yıkama gerektirmez. Orta derecede bakım gerekir. Havlamaktansa her şeyi sessizce ve dikkatlice gözlemlemeyi tercih ederler. Her durumda, kendilerinin veya ailelerinin tehlikede olduğunu hissederlerse, genellikle saldırmadan veya uyarmadan doğrudan saldırırlar. Bu özellik Rottweiler’ın karakteristiğidir. Evinize hırsız girerse ve köpeğiniz evinizde yaşarsa, hırsızı korkutup kaçırmak için asla havlamaz. Bunun yerine sessizce onu takip eder ve en uygun zamanda hırsızı pasif düzeye getirir. Firmamızdan köpek eğitimi hakkında hizmetler alabilirsiniz.

1 Yorum var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir