Piqapoo ile Keyfi Katlamak

PAYLAŞ
Piqapoo ile Keyfi Katlamak

Açıklama:

Keyfi Katlamak

Köpek bakmak çok keyifli olmasının yanında oldukça zorlukları da vardır. Köpeği gezmeye çıkardınız ve kalabalık bir parkta beraber yürüyüş yapıyorsunuz. Köpeğin kakası geldi ne yapacaksınız? Köpek kakasını yaptı temizlemeniz gerek. kalabalıkta ortada köpek kakası bırakmak hoş olmaz. İşte bu anda başlayan sıkıntınıza devrim niteliğinde ülkede tek olan bir buluş devreye giriyor ve buluş piqapoo. Bu buluş sayesinde de köpeğinizle keyifli yürüyüşünüz bozulmuyor daha da keyifli olarak devam ediyor.

Piqapoo Nasıl Bir Buluş

Çok basit bir mekanizma. Bir kıskaç var ve bu kıskacın ucuna özel bir paket yerleştiriliyor. Bunu köpeğin poposuna denk gelecek şekilde kuyruğa takıyorsunuz. Köpek kakası gelince rahatça yapıyor. Köpeğin kakasını yapması bitince de kıskaçtan tutup çekiyorsunuz ve kaka dolu paketi çöpe atıyorsunuz. Tek elle bu işlemi yapıyorsunuz ve elinizde hiç bir şekilde batmıyor. Oldukça hijyenik olması büyük avantaj sağlıyor. Hiç bir şekilde köpeğin kakasını temizlemek zorunda kalmadığınız gibi tek elle yaptığınız işlemde elinize nokta kadar dahi köpek kakası değmiyor.

Piqapoo Köpeğin Canını Acıtır mı?

Hiç bir şekilde piqapoo köpeğin canını acıtmaz. Köpeğe ağırlık yapmaz. Köpeği rahatsız etmez. Piqapoo ile takılan poşette her türlü köpeğin kakasını taşır. Küçük boy ve büyük boy olarak satılır.

Piqapoo Fiyatları Nasıl

Piqapoo köpek sahiplerinin çok hoşuna gidecek bir alet ve kaka gibi bir kabusu ortadan kaldıracak özelliği taşıyor. İçinde çeşitli adette olan paketlerde satılıyor. Denemek için küçük paket alabilirsiniz ama mutlaka işinize yarayacak bir şey olduğu için şimdiden çoklu paket alın ki uzun süre kullanın. uzun süreli kullanımın yanında çoklu paketler ekonomik olarak da daha avantajlıdır. Fiyat bilgisine uzantılı web sayfasına girip fiyat linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Teslimat

Köpeğinizin ve kendi rahatınız için kabusa dönen kaka sorununa karşı en etkili buluş olan piqapoo ile tanışmak için siteye girip verdiğiniz sipariş en hızlı şekilde adresinize ulaştırılır. Teslimat oldukça hızlı bir şekilde yapılarak köpek sahiplerinin bu muhteşem ürün ile bir an önce tanışması sağlanmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir