Piqapoo’dan Hayvan Severlere Müjde

PAYLAŞ
Piqapoo’dan Hayvan Severlere Müjde

Açıklama:

Hayvan Severlere Müjde
Birçok insan doğa ile iç içe olmayı, yürüyüş yapmayı, toprağa dokunmayı ve temiz havayı ciğerlerine kadar çekmeyi sevmektedir. Hayvan severler ise bu sayılanları sevdikleri, dostluk yaptıkları hatta hayat arkadaşları dedikleri hayvanları ile beraber yapmayı istemektedir. Onların bir amaçları da hayvanların dışkılama ihtiyaçlarını gidermeleri ve sağlıkları için daha aktif bir yaşamları olmasını sağlamaktır.

En çokta köpeklerin buna ihtiyacı vardır. Değerli dostlarımız ile yapılacak bu aktivitelerde karşılaşılan en büyük sorun ise diğer insanlara ve hayvanlara zarar vermemesi için yapılan dışkıları toplamaktır. Bu işlem için en çok tercih edilen yöntem yürüyüş esnasında yanında poşet bulundurmaktır ve ne kadar temas etmemeye dikkat edilse de bazen başarılı olmayan temizlik operasyonları can sıkıcı olabilmektedir. Yeni geliştirilen bu tip sorunlara çare olacak harika bir buluştur.

Piqapoo Nedir?
Bilindiği gibi dışkılama sistemini en iyi kontrol edebilen hayvan köpeklerdir. İhtiyaçlarını gidermeleri için en az günde 2 defa dış ortama çıkarılmaları ve kendilerine izin verilen alanlarda serbest gezerek dışkılama yapmaları gerekmektedir. Sonrasında ise dışkıların temizlenmesi, sahiplerine zor gelen kısımdır. İşte piqapoo isimli buluş sizi bu zahmetten kurtaracak üründür.

İlk bakışta kadın tokalarını andıran bu klipsin içi yumuşak kuyruğu asla sıkıştırarak rahatsız etmeyecek çıkıntılarla donatılmıştır. Tek yapmanız gereken çıkıntılardan birine özel aparatı ile yerleştireceğiniz yine özel poşeti ile köpeğinizin muhteşem kuyruğuna tokayı takmaktır. Bu işlem sayesinde köpeğiniz özgürce gezerken dışkılamasını da istediği anda istediği yerde yapacak ve dışkılar etrafa yayılmak yerine anında poşet içine düşecektir, poşet takılı olan yerden çıkartılıp direk çöpe atılabilir ve aparatınız bir sonraki kullanımı bekler.

Bu sayede siz ve köpeğiniz harika bir yürüyüş yapacak, temizlik ile uğraşmayacak ve etrafa rahatsızlık vermekten dolayı sürekli tedirgin olmayacaksınız. Ayrıca bu aparat sayesinde sırf temizleme sıkıntısından dolayı kimse ile tuvalete gönderemediğiniz köpeğinizi, çocuğunuza ya da komşunuza bile ihtiyacınız olduğunda emanet etmenizi kolaylaştıracaktır.Tabii hayvanların doğasına aykırı olduğu için ilk başlarda köpeğiniz bu aparatın kuyruğunda takılı olmasından rahatsızlık duyacak ama birkaç kullanımdan sonra alışacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir