Rottweiler Yavru Fiyat Almanın Tam Zamanı

PAYLAŞ
Rottweiler Yavru Fiyat Almanın Tam Zamanı

Açıklama:

Hayvan türlerinde köpekler ve kediler  coğu insanların petshoplardan alıp evlerinde besledikleri hayvan çeşididir. Kişilerin hayvan tercihlerine göre istekleri değişmektedir. Her çeşit köpekler insanların vazgeçemedikleri sevimli dostlarıdır. Bu köpeklerin, sevimli minik yavruları evdeki çocukları kadar neşe kaynağıdır. Evin neşesi ve dostudur.

Rottweiler sevimli  yavru köpekleri, genelde her ailenin  tercih ettiği yavrulardır. Alman Rottweiler ırkı olan bu köpeğin yavruları da sevimli ve sakin hayvanlardır. Eğitimi ve bakımları da özen gösterilmesi kadar dikkat edilmesi gereken köpeklerdir. Bu sevimli yavrulardan almak istediklerinde Rottweiler yavru fiyat aralıkları satış yerlerine göre  değişmektedir. Petshop satış firmaları bu sevimli yavrulardan almak isteyenlere gereken hizmeti sunar.

Rottweiler Yavru Köpeklerin Özellikleri

Rottweiler  köpek yavruları ilk doğduğunda rengi koyu olan sevimli yavrulardır. 2 veya 5 ay olunca biraz daha toparlanıp daha estetik görünüme sahip olurlar. Bu yavru köpeklerin en belirgin özelliği yüzünün küçük olması, burun deliklerinin de geniş olması minik dostlarınızı daha sevimli yapar. Dudak ve diş etlerinin siyah olmasından dolayı ağzı görünmez olabilir.

Rottweiler yavruları doğmasıyla  erkenden eğitim egzersizlerine başlanmalıdır.  Egzersizlerin yapılmasıyla farklı durumlarda güçlü ve sakin bir kişilik kazanmasına yardımcı olacaktır. Rottweiler yavru köpekleri büyüdüğünde daha atik, cesur ve korumacı köpek olurlar. Bu özellikleri gereği sevimli miniklerden almak istediğinizde, Rottweiler  yavru fiyat petshop firmalarında daha uygun olup her yaş grubunda yavruları  mevcuttur. Yavru Rottweiler köpeklerin fiyatları petshoplarda uygun olduğu gibi bakımı ve özelliklerini de bilmek büyük önem taşır.

Rottweiler Yavru Köpek Bakımı

Yavru köpeğinizi erken yaşlardan itibaren insan dokunuşuna alıştırmak bakımının  daha kolay yapılmasını sağlayacaktır. Sevimli dostunuzun farklı bakım ihtiyaçları vardır ve ihtiyaçların karşılanması köpeğinizin tüylerinin korunması için önemlidir. Köpeğinizin tüylerinin ölü derisinden arındırarak, tüylerini gidermek için lastik fırçayla taranmalıdır.

Bir köpeğin tüyleri parlak ve yumuşaklığı beslenmesinin Omega 3 ve 6 aminoasitleriyle zenginleştirildiğinin göstergesidir. Yavru köpeğinizi   yıkamamanız gerekir. Yavru köpeği yalnızca gerekli olduğunda yıkayın. Köpeğinizi yıkamadan önce suya alışmasını sağlayın. Banyoda ılık suyu açın, yavaşça yavruyu tekrar içeri sokun ve tüylerini ıslatarak  köpek şampuanı ile yıkayın. Rottweiler yavru fiyat konusunda petshoplarda bakımı yapılmış yavrulardan temin etmek için evcil hayvan mağazalarına başvurabilirsiniz.

Rottweiler Yavru Köpeğin Beslenmesi

Rottweiler  yavru aldığınızda yetiştiricisi varsa diyetini doğru formül edebilmeniz gerekir. Yavru köpeğinizin ilk günlerde sindirim sistemi henüz tam olarak güçlenmediğinden dolayı ek gıdayı sindiremeyeceğinden yeni yiyecekler verilmesi önerilmez. İlk başta yavru köpeğinizin yetiştiricisinin yaptığı diyeti varsa onu uygulayın. Birkaç hafta sonra da  yeni yiyecekler ekleyebilirsiniz.

Çoğu yetiştirici Rottweiler’i kuru mamayla besler ancak yavru köpeğinizi doğal ürünlerle beslemek istiyorsanız bunu  yavaş ve  dikkatli  şekilde alıştırmalısınız. Evcil hayvanınız en az 3,5 aylık olduğunda ara sıra küçük sığır eti veya dana kemiği verebilirsiniz. Köpeğinize küçük porsiyonlarda taze yiyecekler verin.  Rottweiler yavru fiyat konusunda petshop mağazaları yavru köpekleriniz için sağlıklı  besin gıdalarını uygun fiyatlarda tedarik etmektedir.

Rottweiler Yavru Köpek Fiyatları

Rottweiler yavru köpek almak istediğinizde  öncelikle yaşını cinsiyetini belirlemelisiniz. Sevimli     dostunuzu satan firmaların da güvencesini araştırmalısınız. Rottweiler cinsi her petshop da ve diğer firmalarda nadiren bulunur. Başka yerde baktığınız Rottweiler yavrusu veya herhangi bir köpek yavrusu sağlıklı olmayacaktır.Rottweiler yavru fiyat konusunda petshop mağazaları daha farklı olabilir. Firmamız köpek eğitimi ve köpek temini gibi konularda hizmet vermektedir. Firmamızdan Rottweiler yavrusu almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir