Rottweiler Yavru Üretim Çiftliğinden Muhteşem Yavrular

PAYLAŞ
Rottweiler Yavru Üretim Çiftliğinden Muhteşem Yavrular

Açıklama:

Rottweiler satışı ile yavru olan köpekleri satın alarak eğitime başlanması halinde zeki köpeklerin sosyal hayatı oldukça gelişmiş olur. Rootweiler köpekler dünyada cinsi ve estetik görünümü itibariyle oldukça sevilen bir köpek cinsidir. Görünüş itibariyle güçlü ve saldırgan yapıda sanılmasının aksine genetiğinde saldırgan özellikler barındırmayan siyah Rootweiler köpekler oldukça akıllıdır. Görünüş olarak güçlü, siyah-bronz renklerde olan Rottweiler Yavrusu oldukça sevecen ve zeki olmalarıyla oldukça sevilir.
Rootweiler Satışı
Fiziksel olarak güçlü bir yapıya sahip olan siyah Rottweiler köpek cinsi yavruluk döneminden itibaren eğitim görürse ilerleyen yaş dönemlerinde de oldukça rahat ve uyum sağlayan bir cinse dönüşür. Eğitim esnasında köpekler ne kadar sosyalleştirilir ve eğitilirse, yaş aldıkça agresif davranış sergilemekten kaçınırlar. Geçmişten günümüze kadar uzanan Rottweiler köpek bilinirliği sayesinde hayvansever kişilerin Rootweiler sevecenliği ile köpekler satın alınarak eğitilir.
Rottweiler Özellikleri
Rottweiler köpeklerin satışı da şehir ve bölgeye göre yapılır. Almanya’nın Rottweiler kasabasından adını alan Rootweiler cinsi köpekler sarkık yanağa ve siyah buruna sahiptir. Fiziksel olarak; genellikle kahverengi gözlere, yuvarlak buruna sahip olan Rottweiler cinsi köpekler dış görünüşleri itibariyle oldukça sevilen bir görünüm sunar. Gövdesi ve kemik yapısı oldukça güçlüdür. Karakter olarak hızlı öğrenen, zeki köpeklerdir. Aynı zamanda ödül oyunları sayesinde de yavru Rootweiler köpekler kolay eğitilir. Eğitim konusunda hassas davranılırsa Rootweiler cinsi köpekler her zaman daha kurallı bir şekilde büyümüş olacaktır. Profesyonel bir eğitim, yavruluk döneminden yaş dönemine kadar en iyi şekilde zekasını ve sosyal performansına etki eder. Bu köpeklerin satışı da ülkemizde yapılır.
İstanbul Rottweiler Bakımı
Rottweiler satışında köpeklerle arası iyi olan kişiler iyi bir eğitim süreci başlatır. Satın alınan Rottweiler köpeklerin aşılarının ve bakımının ihmal edilmemesi gerekir.Rottweiler köpeklerin bakımı ne kadar düzenli ve doğru yapılırsa, köpeklerin eğitim süreci hızlanarak keyifli olması sağlanır. Kişisel bakımı kadar psikolojik bakımı da önemli olan Rottweiler köpekleri yalnız bırakmak onları mutsuz edeceği için her zaman ilgi vermek en iyi bakım olacaktır.
İlgili ve seven bir tavırla kişisel bakımını ve psikolojik bakımını yaptığınız Rottweiler köpekler yaşamı boyunca sosyal olarak daha güçlü ve mutlu bir psikolojiye sahip olacaktır. Köpeğin saldırıya eğimli olmasını engellemek için doğru bir bakım ve eğitim süreci geçirmek gerekir. Eğitim sürecinde profesyonel bir destek almak gerekebilir. Tüm bu süreç için Rottweiler köpeğin satın alınması ardından sürecin başlaması sağlanır.
Rottweiler Köpekler Saldırgan Mı?
Rottweiler satışında sahiplerin özellikle hayvansever ve ilgili olmalarına dikkat edilir.Rottweiler köpeklerin bilindiğinin aksine saldırgan davranışları yoktur. Görünüş itibariyle yanlış bilinen bir bilgi olarak Rottweiler köpeklere karşı bir önyargı oluşturmak uygun olmaz. Özellikle güçlü yapıları sayesinde Rottweiler köpeklerin saldırgan tavrı olduğu düşünülür fakat agresif tavırlar sergileseler bile şiddetli bir olumsuz davranışla yaklaşılmadığında Rootweiler köpekler saldırgan değildir.
Ülkemizde Rootweiler köpeklerinin satışı yapılır. Her bölge veya şehir için satışları düzenlenen Rootweiler köpeklerde sahibin anlayışlı sabırlı ve sevecen olması gerekir.
Rottweiler Sahiplerinin Dikkat Etmesi Gerekenler
Rottweiler satın alan bireylerin köpeklerinin bakımında dikkat etmesi gereken detaylar vardır.Rottweiler köpeklerde meydana gelen hastalıklara yakalanmaması için düzenli olarak aşı ve hastalık kontrollerinin yapılması gerekir. Sahibinin sevecen, ilgili ve sabırlı olması gerekir. Böylelikle köpeğe duyulan ilgi ve şefkat hissettirilerek yaşam süresine mutluluk katma durumu sağlanmış olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir