Satılık Rottweiler Üretim Çiftliğinden Eğitim

PAYLAŞ
Satılık Rottweiler Üretim Çiftliğinden Eğitim

Açıklama:

Rottweiler eğitimi önemli olan bir eğitimdir. Rottweiler ırkına sahip olan cins köpekler ülkemizde de Dünya genelinde de popülerliği oldukça yüksektir. Rottweiler ırkı tarihi bakımından çok eskilere dayanıyor. Bu türe sahip olan köpekler bekçi köpeği ve sürü köpeği yapması için kullanılıyor. Almanya’ da geliştirilen bu ırka sahip olan köpekler Dünya tarafından da çokça biliniyor.

İş köpeği konumunda bulunan Rottweiler cinsi besleyen insanlar bu köpeklerden çok memnun kalırlar. Köpekler oldukça sadık olan hayvanlardır. Güzel ve düzenli bir şekilde eğitim verilirse köpekler son derece ılımlı olurlar. Bu köpekler cesur ve cana yakındırlar. Bu özelliklere sahip olduğu için insanlar bu köpekleri çok tercih ediyor. Orta boy köpek kategorisinde yer alıyorlar.

Rottweiler Özellikleri Nelerdir?

Rottweiler eğitimi son derece önemli olan bir eğitimdir. Bu eğitimi alan köpekler çok daha sakin ve ılımlı olabiliyorlar. Tek tip yapıları olan nadir köpek ırklarından yalnızca bir tanesidir. Ev ortamında da beslenebilme özelliğine sahiplerdir. Bu sebepten ötürü oldukça duygusallardır. İlk defa köpek sahibi olacak biri için son derece başarılı bir tercihtir. Bunun sebebi ise alışılması ve anlaşması kolay olan bir köpek ırkıdır.

Doğru orantılı olan bir vücut yapılarına sahiplerdir. Güçlü bir yapıya sahip olan adele ve sırt yapısı bulunuyor. Düz bacakları kaslı bir yapıdadır. Yatık kulaklara sahip olan köpeklerdir. Burunları siyah ve yuvarlaktır. Ortalama olarak yaşama süresi 12 – 16 sene arasında değişiyor. Genellikle siyah ve kahverengi renklerine sahiplerdir.

Yavru Rottweiler Eğitimi

Rottweiler eğitimi küçük köpeklere verilmeye başlanan bir eğitimdir. satılık rottweiler cinsine sahip olan köpekler yavru olma döneminde oldukça hassas ve dikkat edilmesi gerekilen bir dönemdir. Yavru oldukları dönemlerde belirli karakter yapılarını yerleştirmek ve davranışlarını düzeltmek amacı ile köpeklere yavru oluşlarından itibaren eğitim verilmelidir.

Rottweiler cinsi köpekler herkes tarafından hırçın olarak biliniyor. Bunun nedeni ise yavruluk döneminde düzgün eğitimin verilmemiş olmasıdır. Küçük yaşlardan itibaren köpekler kontrol altına alınmalıdır. Yavru olan bir Rottweiler cinsi köpeğinize erken eğitim ile sorunları tespit edebilir ve bu sorunları çözebilirsiniz. Rottweiler cinsi köpeğinize verilen yavruluk eğitimi alması günlük hayatınızda size pek çok etkisi olacaktır. Bu Köpeklerin eğitim alabilmeleri için 2 aylık olmaları yeterli olacaktır.

Rottweiler Tuvalet Eğitimi

Rottweiler eğitimi oldukça önemli olan bir eğitimdir. Köpekler yanlış eğitildiğinde son derece hırçın olabiliyor. Ancak doğru bir şekilde eğitilen bu köpekler son derece sevgi dolu ve ılımlı olabiliyorlar. Her köpek cinsinde olduğu gibi Rottweiler cinsi köpeklerin de yavruluk döneminde tuvalet ihtiyaçlarını zamansız gidermesi büyük bir sorun oluyor. Bu problem hem köpeğin sağlığı için hem de bulunduğu ortamın temizliği açısından oldukça büyük bir önem taşıyor.

Rottweiler tuvalet eğitimi köpeklere yaklaşık olarak 3 aylık olduklarında verilmeye başlanıyor. Tuvalet eğitimi yaşamış olduğu ortama göre büyük farklılıklar gösterebiliyor.

Rottweiler Temel İtaat Eğitimi

Rottweiler eğitimi köpeklere yavruluk döneminde verilmesi ile başlanan bir eğitimdir. Ancak yaşı geçen ve büyük olan köpeklere de verilen bir eğitimdir. Bekçi köpeği olarak yetiştirilen bu köpekler cinsinin en çok tercih edilen köpekleridir. Temel itaat eğitimi en çok verilen eğitim türüdür. Bu eğitim yaklaşık olarak 1 ay kadar bir sürede veriliyor. Bu eğitim köpeğin sol tarafa doğru çekiştirmeden sakin bir şekilde yürüyebilmesine yardımcı olan bir eğitimdir. Köpeğiniz ile olan bağlarınızı bu şekilde kuvvetlendirebilirsiniz. Firmamız köpek eğitimi konusunda hizmet vermektedir. Kurumumuzdan ve uzman eğitmenlerimizden köpek eğitimi konusunda destek alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir