Türkiye Rottweiler SCR’ li Üretim Çiftliğinden Yavrular

PAYLAŞ
Türkiye Rottweiler SCR’ li Üretim Çiftliğinden Yavrular

Açıklama:

Rottweiler satışı SCR’ li köpek eğitimleri günlük yaşayış biçimine göre farklılık gösterir. Bu değişiklikler köpeğin sağlık, bakım, çevre ile olan uyumu, beslenmelerini de etkiliyor. Etkiler köpek ırklarına göre değişkenlik gösteriyor. Bazı köpekler daha hassas oldukları için görecekleri muamele onların yapılarına da yansıyor. Bazı köpek türleri ses tonlarından dahi etkilenebiliyor. Bu köpeklerin eğitimleri ırklarına göre değişkenlik gösteriyor.
Bazı köpekler yüksek ses tonuna karşı daha agresif ve saldırgan bir şekilde davranabiliyor. Köpeğinizin sadık, sevgi dolu, uslu ve sevecen olabilmesi için mutlaka bir eğitim alması gerekiyor. Köpeklerinizi kendiniz eğitmek istiyorsanız hangi cinse ait olduğunu, hangi besinleri daha çok tüketmeyi sevdiğini bilmek ile başlayabilirsiniz. Köpeklerin de birer canlı olduklarını sizleri anladıklarını ve hissettiklerini unutmayın onlara özenli bir şekilde bakın.
Rottweiler Köpeklerinde Bakım Ve Eğitim
Rottweiler satışı SCR’ li olan köpekler çok daha akıllı ve bakımları da çok daha kolaydır. Tüyleri kısa olduğundan dolayı, tüy dökülmeleri de az oluyor. Deri bakımları ve esneklikleri korunmaktadır. Bu sebepten ötürü köpeklerin bakımları belli sürelerde yapılıyor. Bu köpek ırklarında yağ depolama özelliği son derece fazladır. Bunun için köpekler çok kolay bir şekilde kilo alabiliyor. Bu sebepten ötürü köpeklerin protein ağırlıklı olarak beslenmeleri gerekiyor. Keskin duyuşları ce son derece hassas olan koku alma yetenekleri bulunuyor. Bu köpekler genel olarak bekçilik amacı ile kullanılıyor.
Köpeklerinize Îyi Bir Şekilde Eğitim Verin
Rottweiller satışı SCR’ li olan köpeklerin satışları biraz daha pahalı olabiliyor. Türkiye üzerinden satış yapma olanakları bir hayli duraklatılmıştır. Isırma eğilimi fazla olan köpek cinslerini, doğduklarından itibaren insanlar ile bir arada tutmanız da fayda var. Dogo, Arjantin, Pitbull, Doberman, Rottweiler gibi son derece güçlü olan bu köpeklerin sosyal yaşama alıştırılması gerekiyor. Bu şekilde yaşama adapte edilen köpekler saldırgan olmaktan çıkar daha sevecen bir hayvan haline gelir.
Hem insanlara karşı hem de diğer hayvan gruplarına karşı saldırıcı bir şekilde bulunmaz. Bu şekilde ev ortamında sevgi ile yetiştirilen köpek daha ılımlı ve arkadaş canlısı olur. Doğası gereği aşırı saldırgan ve yırtıcı özelliğini sevgi ile yok edebilirsiniz. Köpek eğitimi küçük yaşlarından itibaren başlıyor. Başıboş bırakılan köpekler, sokak köpekleri, insanlara ve diğer hayvanlara karşı son derece yırtıcı ve kaba davranabiliyorlar. Sizler bilhassa ev hayatına uygun bir köpek yetiştirmek istiyorsanız ona gerekli olan itaat eğitimini vermeniz gerekiyor.
Rottweiller Köpeğine Verilen Eğitim
Rottweiler satışı SCR’ li olan köpeklerin satışları biraz kısıtlanmıştır. Bunun sebebi ise köpeklerin tehlike arz ediyor oluşlarıdır. Bu köpeklerin normal ortamlarda ya ev ortamında yetiştirilmesi gerekiliyor. 2 aylık köpek eğitimi her köpek için şart. Özellikle büyük ve saldırgan köpek cinslerinin daha sosyal ve daha ılımlı bir ortamda yetişmesi gerekiyor. Bu şekilde yetişmeyen köpekler doğaları gereği daha saldırgan bir hale geliyor ve insanların canını yakabiliyor. Köpeğinizin her daim uslu ve dikkatli hareket edebilmesi için bir merkezden destek almanıza gerek var.
Yavru Köpek Satışları
Rottweiler satışı SCR’ li Türkiye’ de kısıtlanmıştır. Bu köpekleri daha evcil ortamlarda yetiştirmeniz gerekiyor aksi halde köpeğiniz bir hayli saldırgan olur. Köpeğinizin her zaman kendi istediği şekilde hareket etmesi, gezmesi, yemek yemesi sizi ve çevrenizi rahatsız eder. Doğru bir eğitim alan köpek cinsleri eğitimin ve kontrolün sizde olduğunu bilir. Otoritenizi sarsmaz ve size itaat eder. Bu konuda kurumumuzdan ve eğitmenlerimizden destek alabilirsiniz. Firmamız köpek pansiyonu ve köpek eğitimi hakkında hizmet veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir