Yavru Rottweiller Edirne

PAYLAŞ
Yavru Rottweiller Edirne

Açıklama:

Edirne satılık Rottweiler cinsi köpeklerin sahiplenilmesi için çok fazla barınağa sahiptir. Burada dikkat edilecek olan, gerçek cinslerin satışını yapan güvenilir çiftliklere yönelmektir. Rottweiler sahibi olmak isteyen kişiler, bu konuda son derece haklıdır. Rottweiler cinsi köpeklerin diğer köpek cinslerine nazaran oldukça farklı yönleri bulunur. Her şeyden önce munis ve güzellikleri ile seyredilecek köpekler değildir.
Ev içerisinde türlü şaklabanlıklar yaparak kendini sevdirecek hareketlerde bulunmaz. Durum böyle olsa bile bu köpeklerin diğer köpek ırklarına nazaran oldukça üstün özellikleri bulunur. Kendine has sevimli halleri de bulunur. Son derece akıllı, sezgisel yetenekleri üstün olan koruma köpekleridir. Bu durum, onların emniyet güçlerince görevlendirilmelerine sebep olmuştur. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de polis teşkilatında bu köpeklerden istifade edilir.
Edirne Satılık Yavru Rottweiler Köpeklerin Tercih Edilme Nedenleri
Edirne satılık Rottweiler arayanlar için doğru adreslerin olduğu illerin başında gelir. Güvenilir ve uzman köpek eğitmenlerinin olduğu, köpek çiftliklerinden temin edilmesi önerilir. Rottweiler köpekler, tarihte de güvenilir ve güçlü köpek ırkları olarak tercih edilen asil ırklardandır. Köken araştırması yapıldığında, Roma İmparatorluğu dönemlerine kadar eski tarihlere ulaşılacaktır.
Bu dönemde koruma köpeği olarak kullanılan bu ırk, İsviçre çoban köpekleri ile karışmış ve şu andaki mevcut yapısına gelmiştir. Tarihi eski dönemlere kadar giden bu köpeklerin zamanla bazı fiziksel özellikleri değiştirilmeye çalışılmıştır. Bunların başında kulak ve kuyrukların kesik şekilde mutasyona uğratılması gibi. Son zamanlarda gerçek ırkı bozan bu türlü fiziksel özelliklerin yapılması yasaklanmıştır. Yaşam alanlarını koruyan bu köpekler, korkusuz ve cesur olmaları nedeniyle sahiplenilirler.
Edirne Satılık Rottweiler Köpekler ve Başlıca Özellikleri
Edirne satılık Rottweiler köpeklerin özelliklerini iki ayrı başlık altında incelemek gerekir. İlki fiziksel özellikleri, ikincisi de karakter özellikleri. Fiziksel özellikleri değişen alt cins gruplarında ufak ayrılıklar gösterse de genel hatları ile aynıdır. Sık ve kısa tüylü olup, tüyleri koy renklidir. Burun deliklerinin iri olması ve kafalarının diğer standart ölçülerden daha büyük olması göze çarpar.
Gövde üçgen yapıda ve iri cüsselidir. Bel kalınlıkları elli beş santimetre civarındadır. Göğüsleri geniş olup, ayak tırnakları koyu renklidir. İri ve üçgen formunda kulaklara sahiptir.
Edirne Satılık Yavru Rottweiler Köpeklerin Karakter Özellikleri
Edirne satılık Rottweiler köpeklerin satışını yapan yerler, bu köpeklerin karakteristik özelliklerini de belirtmek zorundadır. Rottweiler cinsi köpekleri sahiplenmek isteyenlerin bilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Yaşam alanlarında ev içlerinde sakin duracak süs köpekleri değildir. Köpek sahiplenmeden önce amaçların ve ihtiyaçların belirlenmesi önerilir. Amaç, yaşam alanlarını kötü niyetli kişilerden korumaksa, bu köpekler bu amaca sonuna kadar hizmet eder.
Cesur yapıları ve sahiplenilen eve olan bağlılıkları, yaşam alanlarını kötü niyetli kişilerden korumak için yeterlidir. Son derece kaslı ve kuvvetli kolları, kötü niyetli kişileri bulunulan yerden çıkarana kadar rahat bırakmaz. Canı pahasına koruma odaklı olan karakterleri, itaat eğitimleri ile sosyalleştirilmelidir. Doğru eğitimle, diğer hayvanlar ile sosyalleşebilir ve etrafları için korkutucu olmaz. İş yerleri, şantiyeler, fabrika ve müstakil evlerin vazgeçilmez korumalarıdır. Bu hayvanların sadakatli olmaları, ev halkı ile iyi ilişkiler kurmaları, onların bir başka tercih nedenleridir. Akıllı ve çevik hayvanlardır.
Edirne Satılık Rottweiler Köpeklerin Beslenmesi
Edirne satılık Rottweiler köpeklerin beslenmesi de özel bir diyete bağlıdır. Et türü yiyeceklerle beslenmesinin yanı sıra potasyum ile kalsiyumun da yiyeceklerine karıştırılmalıdır. Bu köpekler, her türlü kırmızı eti severken, tavuk eti sevdiği de gözlenir. Somon ve kuzu eti ile sakatatlar da bu cins köpeklerin yiyebileceği gıdalar içerisindedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir