Satılık Rottweiler Arıyorsanız Bizimle İletişime Geçiniz

PAYLAŞ
Satılık Rottweiler Arıyorsanız Bizimle İletişime Geçiniz

Açıklama:

Rottweiler satın alma, Korkunç yüzlerine rağmen oldukça sevimli ve arkadaş canlısı yaratıklar. Kaslı vücut, büyük kafa ve ağır kemikler vardır. Yüzlerini daha korkutucu gösterebilecek uzun kuyrukları ve gözlerinde sarı lekeler vardır. Bu köpekler orta ila büyük ırklardır; Yuvarlak, kemerli ayakları ve sert tırnakları var. Ön ayaklarından biraz daha uzun arka ayakları vardır. Tüyler siyahtır ve boyunda altın tüyleri vardır. İlkbahar ve sonbaharda tüy dökerler. Bununla birlikte, yaz ve kış aylarında orta derecede dökülme eğilimindedirler. Bu cins soğuk iklimlere alışık olup, kaba, kalın, orta ve düz tüy yapısına sahiptir. Son derece sadık ve uysaldır.  Kendinden emin ve korkusuzdur. Rottweiler cinsi çok zeki yaratıklardır. Cezayla değil, olumlu pekiştirmeyle eğitilmelidirler.

Rottweiler’ın Bakımı

Rottweiler satın alma, Rottweiler’ın doğası gereği saldırgan olma eğilimi vardır. Bu nedenle henüz yavruyken profesyonel bir bakım tesisine göndermeniz sizin yararınızadır. Bu yüzden eğitim çok önemlidir. Eğitime açık oldukları için çabuk öğrenip uyum sağlayabilirler ancak kuralları gevşettiğiniz anda sizi suistimal edebilirler. Bu yüzden disiplinden taviz vermemelisiniz. Çünkü kişilik yapısına göre kendini lider olarak görür ve üstlerinizi kabul etmezse evin kurallarına asla uymaz. Kendi iradesini size empoze edecek kadar inatçı ve akıllıdır.

Rottweiler diğer küçük ırklar gibi evde uzun süre kalamaz. Günde saatlerce dışarı çıkmalı ve insanların ve diğer hayvanların nadir olduğu geniş alanlarda saatlerce çalışmasına izin vermelisiniz. Aksi takdirde düzenli egzersiz yapması gereken Rottweiler’ınız evdeki eşyalardan kurtulmaya çalışabilir.  Rottweiler satın almaDiğer tüm hayvanlar gibi, Rottweiler cinsi köpeklerin de düzenli veteriner kontrollerine ihtiyacı vardır. Yaşamlarını uzatmak için doğru mamayı seçmek de bu köpekler için çok önemlidir. Rottweiler köpeğinizin beslenmesinde en kaliteli köpek mamalarını seçmelisiniz. Son olarak, Rottweiler’ın düzenli olarak fırçalanması da çok önemlidir. Rottweiler için haftada iki kez köpek fırçası veya tarağı ile düzenli fırçalama yeterlidir.

Rottweiler Temel İtaat Eğitimi

Rottweiler satın alma, Rottweiler ileri düzey itaat eğitimi çalışan veya spor yapan Rottweiler köpeklerinin tercih ettiği eğitim türüdür. Her şeyden önce yüksek derecede itaat eğitimi alması gereken Rottweiler köpeğinin temel itaat eğitimi almış olması gerekir. İleri itaat eğitimi ile sol tarafta göz teması kurabilir ve bağcıkları çıkarabilirsiniz. Köpeğin hem fiziksel hem de zihinsel gelişimine yardımcı olan bu eğitim yaklaşık 45 gün sürer. Rottweiler İleri Düzey İtaat Eğitimi, Tut, Otur, Hayır, Takip Et ve daha pek çok komutu içerir. Bu komutları tanımak ve uygulamak, günlük yaşamınız üzerinde daha kolay kontrol sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bu eğitimi alabilmek için Rottweiler köpeklerinin 4 aylık olması gerekmektedir. Genellikle rekabet için eğitilmiş ve polis köpeği olarak kullanılan köpekler bu eğitimden geçmelidir. Rottweiler cinsi köpeklerin eğitimi için uzmanlık önemlidir. Rottweiler köpeğinizin kaliteli bir eğtim almasını istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Rottweiler Tuvalet Eğitimi

Tüm köpek ırklarında olduğu gibi, Rottweiler’ın erken yaşlardan itibaren karşılaştığı en zor durumlardan biri de zamansız tuvalet temizliğidir. Bu konu hem köpeğin sağlığı hem de çevresinin temizliği için büyük önem taşımaktadır. Rottweiler tuvalet Eğitimi yaklaşık 3 aylık köpeklere uygulanmaktadır. Tuvalet eğitimi, yaşadığı çevresel koşullara bağlı olarak değişir. İçeride lazımlık eğitimi ve dışarıda tuvalet eğitimi olmak üzere iki farklı gruba ayrılabiliriz. Rottweiler tuvalet Eğitimi kursu yaklaşık 1 ay sürer.

Rottweiler Satın Alma

Rottweiler satın alma, Rottweiler cinsi bir köpeğe sahip olmak isyorsanız firmamızla iletişime geçebilrsiniz. Piyasa şartlarında uygun fiyatlar ile Rottweiler cinsi köpekleri firmamızdan temin edebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir