Satılık Rottweiler Yavrusu Fiyatları

PAYLAŞ
Satılık Rottweiler Yavrusu Fiyatları

Açıklama:

Samsun yavru Rottweiler fiyatları araştırması yaptığımızda farklı fiyatlarla karşılaşılabiliyor. Bu alanda yavru safkan Rottweiler fiyatları 2500 lira ile 10.000 lira arasında değişim gösteriyor. Yavru Rottweiller çok sevimli ve bir o kadar da hırçın canlıları oluşturuyor. Ancak kısa bir eğitim sonrasında bu asabiyetleri sevimliliğe dönüşüyor. Rottweiler ırk olarak savaşçı bir karaktere sahip olurken aynı zamanda liderlik vasfı da taşıyor. Bu nedenle Rottweilerleri eğitirken, bu detaya dikkat etmek gerekiyor.
Samsun Yavru Rottweiler Satın Almak
Samsun yavru Rottweiler fiyatları internette bulunuyor. Ancak en doğru cevap safkan ve köpek yetiştiricilerinden alınıyor. Yavru olan bir Rottweiler atak, zeki, meraklı, inatçı, dost ve azimli bir hal oluşturuyor. Ancak kendisine yabancı olan bir kişiye karşı fazla sevimli olamıyor. Rottweiler yavrularını ev ortamında fazla uzun süre bekletmek onlar açısından sıkıntı oluşturabiliyor.
Son derece sıkılan bu köpek yavrularını dışarı çıkarmak ve insan ve hayvanlardan uzak bir alanda uzun süreli koşturmak gerekiyor. Uzun süre koşarak enerjisini atamayan bir Rottweiler ev ortamında her alana zarar verebiliyor. Aynı zamanda önünde giden canlıyı takip etme özelliği bulunan Rottweilleri tasmasız bir şekilde dışarı çıkarmak çok tehlikeli sonuçlar doğurabiliyor.
Samsun Yavru Rottweiler Fiyatları Ucuz Mu?
Samsun yavru Rottweiler fiyatları ile diğer şehirlerdeki yavru rottweiler fiyatları ile fazla bir fark bulunmuyor. Özel bir maması bulunan yavru Rottweilerlerin bu mamayı yemeleri tüylerinin parlak ve capcanlı olmasını sağlıyor. Rott’lar aslına bakıldığında çok fazla evcil bir hayvan türünü oluşturmuyor. Çünkü uzun süre koşmaları gerekiyor. Wv ortamına uygun olmadığından evin dağılması muhtemel oluyor.
Rott’ları sağlıklı hale getirmek için yemlerine dikkat etmek gerekiyor. Özel yemlerle beslenen Rottlarım tüylerinin parlak ve canlı olması için bu yemlere ihtiyaç duyuluyor. Bu köpekler cana yakın, atik, kendinden emin ve oldukça güçlü bir yapıya sahip olan canlılardır. Bu bakımdan dışarı çıktıklarında insanlarla temas etmeleri sıkıntı yaratabilir. Ancak bu canlılara eğitim verdikten sonra tehlike olmaktan çıkar.
Samsun’da Yavru Siyah Rottweiler Fiyatları
Samsun yavru Rottweiler fiyatları alanında bilgi edinip satın almak istiyorsanız 1.250 lira ile 3 bin lira arasında bir rakamı gözden çıkarmanız gerekiyor. Yavru Rottweiler satın almak istiyorsanız petshoplar, barınaklar ve online ortamda satış yapan hayvan sahipleri ile görüşme yapabilirsiniz. Daha çok bekçi ve polis köpeği olarak karşımıza çıkan rotlar koruma, arama, kurtarma ve güvenlik köpeği olarak tercih ediliyor. Bu bakımdan özellikle polis köpekleri cinsi olarak karşımıza çıkıyor. Bu cinsleri eğitmek ve kullanmak oldukça kolay olurken koklama duyuları ile de şüphelileri bulma konusunda destek sağlıyor.
Samsun’da Yavru Rottweiler Fiyatları Ne Kadar?
Samsun yavru Rottweiler fiyatları gayet uygun fiyatları oluşturuyor. Bu bakımdan kurumlar güvenlik tedbirleri kapsamında Rottweiler tercih edebiliyor. Son derece kendine güvenen ve zeki olan Rottlar, lider olma düşüncesini de kendilerine empoze eden canlılardır. Bu bakımdan onlara kendi egemenliğimizi göstermediğiniz zaman sizin hiçbir komutunuza uyumadan hareket edecektir. Bu da sizin onu eğitmeniz konusunda zor duruma düşmenize sebep olur.
Atak, güçlü ve kendinden emin Rottweiler sürekli olarak sizleri koruma iç güdüsüyle hareket eder. Bu durum Rottların özel önemini ortaya koyar. Aynı zamanda ev ortamında fazla bekleyen bir Rottweiler asabi tavırlar sergileyecektir. Bu durumu önlemek için onları sürekli olarak dışarıya çıkarmak ve koşturmak gerekir. Rottweiler ev ortamına uyum sağlayan köpekler gibi görünse de aslında ev ortamına tam anlamı ile uyum sağlamakta zorlanırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir