Kilis Macar Rottweiler yavru almak

PAYLAŞ
Kilis Macar Rottweiler yavru almak

Açıklama:

Kilis Macar Rottweiler yavru almak isteyenler için araştırma yapılmadan alınmaması tavsiye edilir. Rottweiler köpekler, sanıldığının aksine son derece hissiyatlı köpek ırklarıdır. Halk arasında yanlış söylentiler, yanlış intibalar bırakır. Bir köpek usulüne uygun şekilde yetiştirilmezse ondan bekleneni de yapmaz. Bu nedenle, uzman köpek yetiştiricilerinden ya da köpek barınaklarından da destek alınması önerilir.
Saldırgan olduğu söylenen bu ırk, aslında son derece düşünceli, zeki ve sezgileri kuvvetli olan köpek ırkıdır. Burada belirtilmesi gereken önemli bir nokta, Macar Rottweiler cinsi köpeklerin hiçbir zaman bir süs köpeği gibi uysal olmamasıdır. Bu köpeklerin temel işlevi, bulunduğu yaşam alanını korumasıdır. Koruma maksatlı alınan bu köpeklerin de küçük yaşlarından itibaren gereken disiplin içerisinde yetişmesidir.
Kilis Macar Rottweilwer Yavru Satışı
Kilis Macar Rottweiler yavru satışı yapan yerler bakımından şanslı bölgelerdendir. Burada dikkat edilecek olan husus, güvenilir yerlerden bu cins köpeklerin temin edilmesidir. Sahiplenilen bu köpeklerin orijinal cins olması, verilecek eğitim açısından da önem taşır. Bu konuda tavsiye edilen yerlerden köpeklerin sahiplenilmesi önerilir.
Rottweiler köpekler, koruma maksatlı temin edilmesinden ötürü, en çok iş yeri koruması ya da müstakil evlerde emniyeti sağlama maksadı ile yetiştirilir. Emniyet teşkilatında da Macar Rottweiler köpeklerin yer aldığı görülür. Çok kuvvetli duyu ve sezgisel yetenekleri nedeniyle polis köpeği olarak sıklıkla karşımıza çıkarlar. Sahibine bağlı ve gözü pek köpeklerdir. Bulunduğu mıntıkayı canı pahasına olsun korurlar.
Kilis Macar Rottweiler Yavru Köpeklerin İtaatkar Olmaları
Kilis Macar Rottweiler yavru köpekler son derece itaatkar olan köpek cinslerindendir. Evini cesurca korurken, onu sahiplenen kişilere de içten bağlılıkları bulunur. Sahiplerine karşı dost canlısı hayvanlardır. Evde yaşayan küçük çocuk ve bebekleri koruyan ve onlarla dostça yaşayabilen canlılardır. Bu nedenle alındığı andan itibaren uygun şekilde eğitilmeleri gerekir.
Asık suratlı gibi görünse de aslında son derece sevecen köpek cinsleri içerisindedir. Yavru Rottweiler köpeklerin, sahiplenilmesi için en uygun zaman, sütten kesildiği dönemdir. Ne kadar erken sahiplenilirse, eğitimlerine de o kadar çabuk başlanacaktır. Erken çağlarda ve uygun bir eğitimle son derece itaatkar ve korumacı bir yapıya sahip olurlar.
Kilis Macar Rottweiler Yavru Köpeklerin Özellikleri
Kilis Macar Rottweiler yavru, köpek ırkı olarak farklı özelliklere sahiptir. Kafası diğer köpekler gibi belirgin şekilde büyük ya da küçük denilemez. Orta yapıda olup, alın kısmı ise dışa hafif kavisli şekildedir. Siyah renkli ve hayli geniş burun delikleri bulunur. Kulakları sarkan bir yapıda olup, üçgenimsi bir şekle sahiptir.
Bel kısmı kambur şekilde durmakta olup, dar bir yapıdadır. Kollar son derece güçlü yapıda olup, tırnakları siyah renklidir. Ayak tabanları güçlü, göğüsleri geniştir. Son derece hareketli ve enerjik köpeklerdir. Hızlı koşan ve kuvvetli olan bu köpekler, koruma olarak en çok talep edilen köpek cinsleridir. Kürkleri ise parlak olupne kısa ne de uzun yapıdadır. Sık tüylü olup, gözlerinin arasında kahve tonlarında lekeler bulunur.
Kilis Macar Rottweiler Yavru Köpeklerin Enerjik Yapıları
Kilis Macar Rottweiler yavru satışı yapan yerler içerisinde kurumsal yerlere itibar etmek gerekir. Safkan ırk almak, verilen eğitimin etkisi açısından da önem taşır. Bu köpeklerin en belirgin özellikleri, koşarken bile yorulmamalarıdır. Kaslı ayakları ile uzun süre koşabilirler. Enerjik halleri sayesinde yaşam alanları için önemli güvenlik elemanlarıdır. Eğitilmeleri de özel yöntemlerle olacaktır. Ödül sistemi ile eğitmek, bu köpekleri koruma işlevlerini yapamaz hale getirecektir. Deneyimli eğitmenlerden destek alınması önerilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir